| Suurus | 126,2 * 182,2 * 271,5 mm |
| Materjal | PP-plastist |
| Värv | Valge |
| Mahutavus | 1000 ml |
| Toiteallikas | AA/18650 akud ja USB-elektrilised akud |
| Kaasa | dosaator x1 |
| USB-kaabel x1 | |
| Kasutusjuhend x1 | |
| Toetav pandla x1 | |
| Seinale kinnitamise kruvid x2 | |
| Tilkumisalus x1 | |
| Lehter x1 | |
| Tagakaane sahtel x1 | |
| Karbi kogus | 12 tk/karp |
| Põhikarbi suurus | 57 × 44,5 × 33,5 CM |
| Kaal | 12,2 kg/karp |
| Märkused | patareid ja USB-adapter ei kuulu komplekti |


Omadused:
Automaatne anduriga töötamine: kontaktivaba käte desinfitseerimise seebidosaator on mõeldud käte desinfitseerimisvahendi, geeli või alkoholi jaoks ning pakub automaatset pihustuse doseerimist, mis võimaldab kiiret ja lihtsat käte desinfitseerimist ning välistab ristsaastumise.
Mitu paigutust: seda saab asetada lauale ja paigaldada ka seinale või statiivile, mis on mugav kasutada erinevates kohtades.
Patareitoitel ja laetav: see alkoholiga seebidosaator töötab 4 AA-patarei või 2 18650-patareiga, seda saab toita ka C-tüüpi kaabli abil. (Laadimisadapter ja patareid ei kuulu komplekti)
Mugav ja hügieeniline: dosaatori käivitamiseks pange lihtsalt käsi anduri alla, nii saate tõhusalt vältida ristnakatumist. See sobib avalikesse kohtadesse, nagu kontorid, hotellid, haiglad, meditsiiniasutused, koolid jne.
Alates asutamisest on meie tehas arendanud maailmatasemel tooteid, järgides põhimõtet
esikohal kvaliteet. Meie tooted on saavutanud valdkonnas suurepärase maine ning on usaldusväärsed nii uute kui ka vanade klientide seas.