Siweiyi automaatne õhulõhna dosaator on standardsuuruses akutoitel töötav dosaator, mis väljastab aerosoolpihusteid automaatselt programmeeritud intervallidega. See töötab kõige tõhusamalt, kui see on paigaldatud seinale vähemalt kahe meetri kõrgusele põrandast.
| Tootekood: | ADS05 |
| Toote suurus: | 212x90x90 mm |
| Värv: | Valge |
| Materjal: | PP |
| Toote kaal: | 185g |
| Intervalli aeg: | 5 / 15 / 30 minutit (reguleeritav) |
| Toiteallikas: | 2 x AA patareid (ei kuulu komplekti) |
| Annustamine: | 0,1 ml |
| Paigaldamine: | Seinale kinnitatav, lauaarvutile |
| Ühilduv aerosooli maht: | 300 ml |
| Ühilduva aerosooli suurus (K x Läbimõõt): | Ligikaudu 14 x 6,5 cm |
| Rakendus: | kodune vannituba, avalik tualettruum, hotell, restoran ja palju muud |
| Pakendis sisaldub:: | 1 x automaatne aerosoolpudel (patarei ja aerosool ei kuulu komplekti) |
| Sertifikaat: | CE, ROHS |
| Pakkimine: | 24 tk/karp |
| Karbi suurus: | 50x38x22cm |
| Loode/Lääne: | 4,39/4,98 kg |
Alates asutamisest on meie tehas arendanud maailmatasemel tooteid, järgides põhimõtet
esikohal kvaliteet. Meie tooted on saavutanud valdkonnas suurepärase maine ning on usaldusväärsed nii uute kui ka vanade klientide seas.