Video
Spetsifikatsioon
| Tootekood: | K9 Pro Plus |
| Toote suurus: | 121,7 × 131,5 × 302 mm |
| Pinge: | 5V 2A |
| Mahutavus: | 1200 ml |
| Kauguse mõõtmine: | 2–10 cm |
| Helitugevus: | 1-4 taset reguleeritav |
| Annustamine: | 0,1–2 ml reguleeritav |
| Paigaldamine: | Seinale kinnitatav, lauaarvutile kinnitatav, statiivile kinnitatav |
| Pumba tüüp: | Valikuline (pihustus-/tilgutamis-/vahupump) |
| Mõõteulatus: | 30 ℃–39 ℃ (86 ℉–102,2 ℉) |
| Alarmi temperatuur: | Reguleeritav |
| Sertifikaat: | CE, ROHS, FCC |
| Saates 18 keeles: | |
| Hiina, inglise, hispaania, jaapani, portugali, korea, saksa, prantsuse, vene, itaalia, araabia, türgi, Tai, Kambodža, Indoneesia, bengali, hindi, vietnami | |
| Pakkimine: | 1 tk/värvikarp; 9 tk/karp |
| Värvikast sisaldab: | Dosaator x1, USB-kaabel x1, kasutusjuhend x1, tugipannal x1 Seinale kinnitamise kruvid x2 Tilkumisalus x1 Lehter x1 Tagakaane sahtel x1 Karbi kogus: 9 tk/karp Põhipakendi suurus: 49x49x36 CM Kaal: 11,6 kg/karp Märkus: patareid ja USB-adapter ei kuulu komplekti |
| Värvikarbi suurus: | 15,5 × 15,5 × 31,5 cm |
| Karbi suurus: | 49x495x36cm |
| Loode/Lääne: | 9,45/11,60 kg |
Omadused:
1. Saab asetada lauale, seinale, statiivile
2. Toetab 18 keelt
3. Toiteallikad: USB, 4 tk AA või 2 tk 18650 akut
4. Omanikele kuuluv patent, CE, ROHS, FCC poolt heaks kiidetud
5. Mitmed otsikud: pihustamine, tilkumine, vaht
7. OEM ja ODM saadaval


Klienditeenindus:
1. Teie toodete või hinnaga seotud päringule vastatakse 24 tunni jooksul.
2. Jätkake oma klientide teavitamist tootmisprotsessist ja vajadusel kvaliteedikontrolli korraldamist.
3.Üheaastane garantii ja vastutustundlik müügijärgne teenindus.
4. Professionaalne müügi- ja insenerimeeskond hea ostukogemuse tagamiseks.
Kvaliteedi tagamine:
1. Iga tootmisprotsessi kontrollib meie kvaliteedikontrolli meeskond
2. Kvaliteedi tagab professionaalne insener
3.CE, FCC, ROHS sertifikaadid on heaks kiidetud ja neil on omaette patendid
4. Üheaastane garantii
Alates asutamisest on meie tehas arendanud maailmatasemel tooteid, järgides põhimõtet
esikohal kvaliteet. Meie tooted on saavutanud valdkonnas suurepärase maine ning on usaldusväärsed nii uute kui ka vanade klientide seas.