Automaatne anduriga töötamine: kontaktivaba käte desinfitseerimismasin on loodud käte desinfitseerimisvahendi või alkoholi pihustamiseks ja pihustuse automaatseks doseerimiseks, mis võimaldab kiiret ja lihtsat käte desinfitseerimist ning optimaalse kätehügieeni saavutamist.
Mugav ja hügieeniline: seebidosaatori käivitamiseks pange lihtsalt käsi anduri alla, nii saate tõhusalt vältida ristnakatumist ilma seebidosaatorit puudutamata. Sobib avalikesse kohtadesse, nagu kontorid, hotellid, haiglad, meditsiiniasutused, koolid jne.
| Tootekood: | DAZ-BOX põrandaalusega |
| Toote suurus: | 410x200x120mm |
| Värv: | Hõbe |
| Mahutavus: | 2500 ml |
| Materjal: | Pulbervärvitud metall |
| Väljastusaeg: | 0,2–0,5 sekundit |
| Väljastuskaugus | 1,5–3 tolli |
| Põrandaalus: | Kandiku materjal: pulbervärvitud metall Toru materjal: pulbervärvitud alumiinium Aluse materjal: pulbervärvitud teras |
| Pumba tüüp: | Tilk/pihustamine/vaht valikuline |
| Elektrivarustus 1: | Alalisvoolu elektriline |
| Elektrivarustus 2: | 4 * C-suuruses patareid |
| Pikk aku tööiga: | >30 000 tsüklit |
| Tunnistus | CE, RoHS, FCC |
| Pakkimine: | 1 komplekt/karp |
| Karbi suurus: | 47x36,5x39,5 cm |
| Loode/Lääne: | 9,5/10,35 kg |




Alates asutamisest on meie tehas arendanud maailmatasemel tooteid, järgides põhimõtet
esikohal kvaliteet. Meie tooted on saavutanud valdkonnas suurepärase maine ning on usaldusväärsed nii uute kui ka vanade klientide seas.