Suur mahutavus: sellel automaatsel käte desinfitseerimisvahendi dosaatoril on suur mahutavus 1000 ml, mis sobib erinevate desinfitseerimisvedelike ja käte desinfitseerimisvahendite kasutamiseks nii igapäevaseks kui ka professionaalseks kasutamiseks, ideaalne koju, hotellidesse, haiglatesse või muudesse avalikesse kohtadesse.
Mugav ja hügieeniline: seebidosaatori käivitamiseks pange lihtsalt käsi anduri alla, nii saate tõhusalt vältida ristnakatumist ilma seebidosaatorit puudutamata. Sobib avalikesse kohtadesse, nagu kontorid, hotellid, haiglad, meditsiiniasutused, koolid jne.

| Tootekood: | F1307 põrandaalusega |
| Seebidosaatori suurus: | 120x120x260 mm |
| Seebidosaatori värv: | Valge |
| Seebidosaatori maht: | 1000 ml |
| Seebidosaatori materjal: | 100% neitsi ABS-plastist |
| Seebipudel: | Täidetav |
| Seebidosaatori kaal: | 0,90 kg |
| Võimsus: | 4*C-suuruses aku või 110V/220V adapter |
| Põrandaalus: | Kandiku materjal: pulbervärvitud metall Toru materjal: pulbervärvitud alumiinium Aluse materjal: pulbervärvitud teras |
| Pumba tüüp: | Valikuline (pihustus-/tilgutamis-/vahupump) |
| Kasutamine Annustamine: | 1-vedelikupump: 1 ml iga kord |
| 2 vahupumpa: 0,8 ml iga kord | |
| 3-pihustusega pump: 0,8 ml iga kord | |
| Sertifikaat: | CE, ROHS, FCC |
| Pakkimine: | 1 komplekt/karp |
| Karbi suurus: | 36x34x20cm |
| Loode/Lääne: | 5,6/6,2 kg |
Alates asutamisest on meie tehas arendanud maailmatasemel tooteid, järgides põhimõtet
esikohal kvaliteet. Meie tooted on saavutanud valdkonnas suurepärase maine ning on usaldusväärsed nii uute kui ka vanade klientide seas.