Automaatne anduriga töötamine: kontaktivaba käte desinfitseerimismasin on loodud käte desinfitseerimisvahendi või alkoholi pihustamiseks ja pihustuse automaatseks doseerimiseks, mis võimaldab kiiret ja lihtsat käte desinfitseerimist ning optimaalse kätehügieeni saavutamist.
Mugav ja hügieeniline: seebidosaatori käivitamiseks pange lihtsalt käsi anduri alla, nii saate tõhusalt vältida ristnakatumist ilma seebidosaatorit puudutamata. Sobib avalikesse kohtadesse, nagu kontorid, hotellid, haiglad, meditsiiniasutused, koolid jne.


| Tootekood: | F18 |
| Pinge: | 5V 2A |
| Mahutavus: | 350 ml |
| Kauguse mõõtmine: | 2–10 cm |
| Helitugevus: | 1-4 taset reguleeritav |
| Annustamine: | 0,1–2 ml reguleeritav |
| Paigaldamine: | Seinale kinnitatav, lauaarvutile kinnitatav, statiivile kinnitatav |
| Pumba tüüp: | Valikuline (pihustus-/tilgutamis-/vahupump) |
| Mõõteulatus: | 0 ℃ – 42 ℃ (0 ℉ – 107,6 ℉) |
| Töötemperatuur: | 10–40 ℃ (50–104 ℉) |
| Alarmi temperatuur: | Reguleeritav (37,3–39 ℃) |
| Võimsus: | AA patarei, 18650 aku, C-tüüpi elektriline |
| Sertifikaat: | CE, ROHS, FCC |
| Saates 18 keeles: | |
| Hiina, inglise, hispaania, jaapani, portugali, korea, saksa, prantsuse, vene, itaalia, araabia, türgi, Tai, Kambodža, Indoneesia, bengali, hindi, vietnami | |
| F18 pakett: | 1 tk/värvikarp; 12 tk/karp |
| Üks värviline karp sisaldab: 1x dosaatorit, 1x tilgaalust, 1x kasutusjuhendit, 1x USB-kaablit, 2x seinakruvi. | |
| 14x14x30cm | |
| 57 × 44,5 × 30,5 cm | |
| 9,80/12,90 kg | |
| Statiivi pakett: | 1 tk/pruun karp; 20 tk/karp |
| 71x38x32cm | |
| 15,8/16,5 kg | |
Alates asutamisest on meie tehas arendanud maailmatasemel tooteid, järgides põhimõtet
esikohal kvaliteet. Meie tooted on saavutanud valdkonnas suurepärase maine ning on usaldusväärsed nii uute kui ka vanade klientide seas.