Video
Omadused:
Automaatne anduriga töötamine: kontaktivaba käte desinfitseerimise seebidosaator on loodud käte desinfitseerimisvahendi või alkoholi pihustamiseks ja pihustuse automaatseks doseerimiseks, mis võimaldab kiiret ja lihtsat käte desinfitseerimist ning välistab ristsaastumise, saavutades optimaalse kätehügieeni.
Seinale kinnitatav stiil: seinale kinnitatav desinfitseerimisvahendi dosaator toimib hästi, et hoida tööpinnal segadust puhtana.
Patareitoitel ja laetav: see alkoholiga seebidosaator töötab patareidega ja seda saab toita ka adapteriga. (Laadimisadapterit ja akusid ei ole kaasas)
Mugav ja hügieeniline: seebidosaatori käivitamiseks pange lihtsalt käsi anduri alla, nii saate tõhusalt vältida ristnakatumist ilma seebidosaatorit puudutamata. Sobib avalikesse kohtadesse, nagu kontorid, hotellid, haiglad, meditsiiniasutused, koolid jne. See mõõdab samaaegselt käte ja otsaesise temperatuuri.









| Tehnoloogilised parameetrid | |
| Aku | 4 x AA patareid, 2 x 18650 patareid või USB |
| Materjalid | tippkvaliteediga ABS+HDPE, mitte taaskasutatud |
| Värv | valge, teisi värve saab kohandada |
| Mõõtme | 121,7 × 131,5 × 302 mm |
| Mahutavus | 1200 ml |
| Täpsus | ±0,2 °C |
| Keskkonna temperatuur | 10–40 °C (parim on 15–35 °C) |
| Mõõtevahemik | 0–50 °C |
| Alarmi tüüp | vilkuv+piiksuv „DIDIDI” |
| Düüside tüübid | Valikuline (pihustus-/tilgutamis-/vahupump) |
| Paigutus | Seinale kinnitatav, lauaarvutile kinnitatav, statiivile kinnitatav |
Pakett sisaldab:
Dosaator x1
USB-kaabel x1
Kasutusjuhend x1
Toetav pandla x1
Seinale kinnitamise kruvid x2
Tilkumisalus x1
Lehter x1
Tagakaane sahtel x1
Karbi kogus: 9 tk/karp
Põhipakendi suurus: 49x49x36 CM
Kaal: 11,6 kg/karp
Märkus: patareid ja USB-adapter ei kuulu komplekti
Alates asutamisest on meie tehas arendanud maailmatasemel tooteid, järgides põhimõtet
esikohal kvaliteet. Meie tooted on saavutanud valdkonnas suurepärase maine ning on usaldusväärsed nii uute kui ka vanade klientide seas.