Suur mahutavus: sellel automaatsel käte desinfitseerimisvahendi dosaatoril on suur mahutavus 1200 ml, mis sobib erinevate desinfitseerimisvedelike ja käte desinfitseerimisvahendite kasutamiseks nii igapäevaseks kui ka professionaalseks kasutamiseks, ideaalne koju, hotellidesse, haiglatesse või muudesse avalikesse kohtadesse.
Automaatne anduriga töötamine: kontaktivaba käte desinfitseerimismasin on loodud käte desinfitseerimisvahendi või alkoholi pihustamiseks ja pihustuse automaatseks doseerimiseks, mis võimaldab kiiret ja lihtsat käte desinfitseerimist ning välistab ristsaastumise, saavutades optimaalse kätehügieeni.


| Tootekood: | K9 Pro kahekordne |
| Toote suurus: | 121,7 × 131,5 × 302 mm |
| Pinge: | 5V 2A |
| Mahutavus: | 1200 ml |
| Kauguse mõõtmine: | 2–10 cm |
| Helitugevus: | 1-4 taset reguleeritav |
| Annustamine: | 0,1–2 ml reguleeritav |
| Paigaldamine: | Seinale kinnitatav, lauaarvutile kinnitatav, statiivile kinnitatav |
| Pumba tüüp: | Valikuline (pihustus-/tilgutamis-/vahupump) |
| Mõõteulatus: | 30 ℃–39 ℃ (86 ℉–102,2 ℉) |
| Alarmi temperatuur: | Reguleeritav |
| Sertifikaat: | CE, ROHS, FCC |
| Saates 18 keeles: | |
| Hiina, inglise, hispaania, jaapani, portugali, korea, saksa, prantsuse, vene, itaalia, araabia, türgi, Tai, Kambodža, Indoneesia, bengali, hindi, vietnami | |
| K9 Pro topeltpakett: | 1 tk/värvikarp; 9 tk/karp |
| Üks värviline karp sisaldab: 1x dosaatorit, 1x tilgaalust, 1x kasutusjuhendit, 1x USB-kaablit, 2x seinakruvi. | |
| 15,5 × 15,5 × 31,5 cm | |
| 49x495x35cm | |
| 9,45/11,60 kg | |
| Statiivi pakett: | 1 tk/pruun karp; 20 tk/karp |
| 71x38x32cm | |
| 15,8/16,5 kg | |
Alates asutamisest on meie tehas arendanud maailmatasemel tooteid, järgides põhimõtet
esikohal kvaliteet. Meie tooted on saavutanud valdkonnas suurepärase maine ning on usaldusväärsed nii uute kui ka vanade klientide seas.