Video
Omadused:
Temperatuuri mõõtmine pikalt: kvaliteetse sisemise anduriga K9 Pro F vedelseebi termomeeter-seebidosaator suudab jälgida temperatuuri kuni 3 m kauguselt, mis sobib väga hästi kasutamiseks avalikes kohtades, nagu kool, hotell, haigla, kaubanduskeskus jne.
Seinale kinnitatav stiil: seinale kinnitatav automaatne desinfitseerimisvahendi dosaator toimib hästi, et hoida tööpinna segaduseta ja puhtana.
Patareitoitel ja laetav: see alkoholiga seebidosaator töötab AA või 18650 patareidega ning seda saab toita ka adapteriga. (Laadimisadapterit ja akusid ei ole kaasas).
Mugav ja hügieeniline: automaatse seebidosaatori käivitamiseks pange lihtsalt käsi anduri alla, nii saate tõhusalt vältida ristnakatumist ilma seebidosaatorit puudutamata. Sobib avalikesse kohtadesse, nagu kontorid, hotellid, haiglad, meditsiiniasutused, koolid jne. See mõõdab samaaegselt käte ja otsaesise temperatuuri.


| Tootekood: | K9 Pro F |
| Toote suurus: | 121,7 × 131,5 × 302 mm |
| Pinge: | 5V 2A |
| Mahutavus: | 1200 ml |
| Kauguse mõõtmine: | 3m |
| Helitugevus: | 1-4 taset reguleeritav |
| Annustamine: | 0,1–2 ml reguleeritav |
| Paigaldamine: | Seinale kinnitatav, lauaarvutile kinnitatav, statiivile kinnitatav |
| Pumba tüüp: | Valikuline (pihustus-/tilgutamis-/vahupump) |
| Mõõteulatus: | 30 ℃–39 ℃ (86 ℉–102,2 ℉) |
| Alarmi temperatuur: | Reguleeritav |
| Sertifikaat: | CE, ROHS, FCC |
| Saates 18 keeles: | |
| Hiina, inglise, hispaania, jaapani, portugali, korea, saksa, prantsuse, vene, itaalia, araabia, türgi, Tai, Kambodža, Indoneesia, bengali, hindi, vietnami | |
| Pakkimine: | 1 tk/värvikarp; 9 tk/karp |
| Värvikast sisaldab: | Dosaator x1USB-kaabel x1Kasutusjuhend x1Tugipannal x1Seinale kinnitamise kruvid x2Tilgumisalus x1Lehtril x1Tagakaane alus x1Karbis: 9 tk/karpPõhipakendi suurus: 49x495x35 CMKaal: 11,6 kg/karp Märkus: patareid ja USB-adapter ei kuulu komplekti |
| Värvikarbi suurus: | 15,5 × 15,5 × 31,5 cm |
| Karbi suurus: | 49x495x35cm |
| Loode/Lääne: | 9,45/11,60 kg |
| Tootekood: | K9 Pro F |
| Toote suurus: | 121,7 × 131,5 × 302 mm |
| Pinge: | 5V 2A |
| Mahutavus: | 1200 ml |
| Kauguse mõõtmine: | 3m |
| Helitugevus: | 1-4 taset reguleeritav |
| Annustamine: | 0,1–2 ml reguleeritav |
| Paigaldamine: | Seinale kinnitatav, lauaarvutile kinnitatav, statiivile kinnitatav |
| Pumba tüüp: | Valikuline (pihustus-/tilgutamis-/vahupump) |
| Mõõteulatus: | 30 ℃–39 ℃ (86 ℉–102,2 ℉) |
| Alarmi temperatuur: | Reguleeritav |
| Sertifikaat: | CE, ROHS, FCC |
| Saates 18 keeles: | |
| Hiina, inglise, hispaania, jaapani, portugali, korea, saksa, prantsuse, vene, itaalia, araabia, türgi, Tai, Kambodža, Indoneesia, bengali, hindi, vietnami | |
| Pakkimine: | 1 tk/värvikarp; 9 tk/karp |
| Värvikast sisaldab: | Dosaator x1USB-kaabel x1Kasutusjuhend x1Tugipannal x1Seinale kinnitamise kruvid x2Tilgumisalus x1Lehtril x1Tagakaane alus x1Karbis: 9 tk/karpPõhipakendi suurus: 49x495x35 CMKaal: 11,6 kg/karp Märkus: patareid ja USB-adapter ei kuulu komplekti |
| Värvikarbi suurus: | 15,5 × 15,5 × 31,5 cm |
| Karbi suurus: | 49x495x35cm |
| Loode/Lääne: | 9,45/11,60 kg |
Alates asutamisest on meie tehas arendanud maailmatasemel tooteid, järgides põhimõtet
esikohal kvaliteet. Meie tooted on saavutanud valdkonnas suurepärase maine ning on usaldusväärsed nii uute kui ka vanade klientide seas.