Video
Spetsifikatsioon
| Tootekood: | K9 Pro Plus koos WiFi-ga Tuya rakendusest |
| Toote suurus: | 121,7 × 131,5 × 302 mm |
| Pinge: | 5V 2A |
| Mahutavus: | 1200 ml |
| Kauguse mõõtmine: | 2–10 cm |
| Helitugevus: | 1-4 taset reguleeritav |
| Annustamine: | 0,1–2 ml reguleeritav |
| Paigaldamine: | Seinale kinnitatav, lauaarvutile kinnitatav, statiivile kinnitatav |
| Pumba tüüp: | Valikuline (pihustus-/tilgutamis-/vahupump) |
| Mõõteulatus: | 30 ℃–39 ℃ (86 ℉–102,2 ℉) |
| Alarmi temperatuur: | Reguleeritav |
| Sertifikaat: | CE, ROHS, FCC |
| Saates 18 keeles: | |
| Hiina, inglise, hispaania, jaapani, portugali, korea, saksa, prantsuse, vene, itaalia, araabia, türgi, Tai, Kambodža, Indoneesia, bengali, hindi, vietnami | |
| Pakkimine: | 1 tk/värvikarp; 9 tk/karp |
| Värvikast sisaldab: | 1x dosaator, 1x tilgaalus, 1x kasutusjuhend, 1x USB-kaabel, 2x seinakruvi. |
| Värvikarbi suurus: | 15,5 × 15,5 × 31,5 cm |
| Karbi suurus: | 49x495x36cm |
| Loode/Lääne: | 9,45/11,60 kg |
| Eelised: | |
| * Keelte vahetamine | * Reguleeritav annus |
| * Reguleeritav helitugevus | * Salvesta temperatuuri mõõtmise andmed |
| * Mahuvuse seadistamine | * Üks rakendus saab juhtida mitut funktsiooni |

Automaatne anduriga töötamine: see kontaktivaba käte desinfitseerimisvahendi dosaator on loodud käte desinfitseerimisvahendi või alkoholi pihustamiseks ja pihustuse automaatseks doseerimiseks, mis võimaldab käte kiiret ja lihtsat desinfitseerimist ning välistab ristsaastumise, saavutades optimaalse kätehügieeni.
Seinale kinnitatav stiil: seinale kinnitatav seebidosaator toimib hästi, et hoida tööpinna segaduseta.
Patareitoitel ja laetav: see alkoholiga seebidosaator töötab patareidega ja adapteriga. (Laadimisadapterit ja akusid ei ole kaasas)
WiFi on saadaval: seda toetab Tuya rakendus, mille saate oma mobiiltelefonist alla laadida. Selle abil saate kõiki funktsioone lihtsalt ja mugavalt juhtida.
Alates asutamisest on meie tehas arendanud maailmatasemel tooteid, järgides põhimõtet
esikohal kvaliteet. Meie tooted on saavutanud valdkonnas suurepärase maine ning on usaldusväärsed nii uute kui ka vanade klientide seas.